Тур в Прагу з 2 екскурсіями + Відень – Тут и Там отдыхай
Туристична компанія «Тут і Там»
Тур в Прагу з 2 екскурсіями + Відень
Чехія

Прага з 2 екскурсіями + Відень

Виліт 29.05.2019 на 5 днів

Екскурсія по Старому місту з теплохідною прогулянкою по Влтаві.

ройдіться по історичному центру Праги і познайомтеся з найстарішої частиною міста! Бути в Празі і не побувати в Старому Місті? Це просто неможливо! В історичному центрі на правому березі річки Влтави багато знаменних пам’ятників, відмінних ресторанів, розкішних магазинів і дизайн-готелів. З найвідомішими куточками Старого Міста ви познайомитеся, відправившись по Королівському шляху. Екскурсійний маршрут по історичному центру, за яким колись проходили коронаційні процесії чеських королів і королев на коронацію в кафедральному соборі св. Віта на Празькому Граді, починається на площі Республіки біля Муніципального будинку. У Старе місто ви ввійдете через Порохову вежу, пройдете по Целетной вулиці повз будинок в стилі кубізму «У Чорної Богоматері» і прийдете на Староместскую площа, де на Староміської ратуші ось уже понад шістсот років йдуть унікальні куранти. Звідти Королівський шлях веде через Малу площу, по Карловой вулиці навколо Клементина до Кржижовницкой площі, на якій височить Староміська бруківка вежа. За Карловому Мосту він перетинає Влтаву і веде до Малої Країні. Невід’ємною частиною екскурсії є годинна теплохідна прогулянка по Влтаві, під час якої ви зможете помилуватися чудовим видом на набережну річки. На місці оплачується: вхідні квитки на кораблик: дорослі – 190 крон, діти – 150 крон.

Екскурсія по Празькому Граду

Рекомендуємо прогулятися по Празького Граду. Який замок є найбільшим в світі? Ну звичайно, Празький! За його дворах, палацам, музеям і садам можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів. Усього комплексу домінує монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших в Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, яке робить з Праги один з найкрасивіших міст в світі.

Автобусна екскурсія до Відня

Одягнена в барокове оздоблення, столиця Австрії, стара добра Відень, відома багатьом мандрівникам оперою, балами, монументальними соборами і кави з марципаном. Можливо, саме за цим і варто приїхати до Відня, проте існують і інші туристичні принади, які заслуговують на вашу увагу.

Прогулюючись витіюватими вуличками Старого міста і відкриваючи для себе пам’ятки Відня, будь потрапив в цей центр давньої Європи може зануритися в дивовижну атмосферу імперської столиці. Тут є все, що тільки забажає душа справжнього поціновувача Середньовіччя: помпезні палаци і підносяться до неба шпилі соборів, що зберегли первісний інтер’єр розкішні ресторани, старі музеї, фіакри, затишні харчевні і кав’ярні.

Ціна вказана на людину при двомісному розміщенні *

Готелі:
Start 3* Прага 4 BB 348 €
Pension Europa 3* Прага 8 BB 355 €
U Sladku 3* Прага 6 BB 360 €
Pension Fox 3* Прага 9 BB 360 €
Olga 3* Прага 7 BB 365 €
Michle 3* Прага 4 BB 365 €
Jasmin 3* Прага 9 BB 372 €
Fortuna West (ex.Comfort) 3* Прага 6 BB 378 €

У вартість входить: 

Код туру: 1405.69М

Замовити тур

Гарячі тури Подивитись все

Замовити тур
Нагору