Туристична компанія «Тут і Там»

Комплексна організація туру – секрет успіху вашого відпочинку

Компанія «Тут і Там» – лідер серед туристичних агентств Києва. Ми надаємо послуги з оформлення турів більш десяти років. Пропонуємо клієнтам різні види відпочинку на будь-який смак: тури в ОАЕ, США, Японію, на різні острови, гірськолижні курорти всього світу, круїзні подорожі і багато іншого.

Спочатку проект «Тут і Там» був web-порталом, де розміщувалася найбільш цікава інформація про подорожі. У такому форматі ми існували шість років, поки не змінили орієнтир – на надання туристичних послуг. У цей період ми зібрали унікальні факти про світові держави, традиції місцевих жителів, архітектурні особливості мегаполісів, завдяки яким пізніше сформували індивідуальні тури для мандрівників.

Сьогодні «Тут і Там» – успішна компанія на ринку подорожей. Висококласний професійний штат туристичних менеджерів складається з шести чоловік, які володіють величезним досвідом по організації і проведенню найскладніших туристичних замовлень.

Ми продумаємо Ваш відпочинок до дрібниць на будь-якому етапі, починаючи від надання допомоги в оформленні візи, закінчуючи поверненням додому. Ми піклуємося про «своїх» туристів, надаючи такі послуги:

Оперативне оформлення необхідних документів;

Складання транспортних маршрутів;

Заселення в готельні номери;

Консультації щодо тарифів мобільного зв’язку;

Розробка екскурсійних програм.

Пропозиції від нас:

В «Тут і Там» піклуються про кожну категорію туристів. Ми підбираємо оптимальні пропозиції, як для сімейного відпочинку, молодіжного, так і для любителів усамітнення. Ви обираєте ціль, напрям і терміни поїздки – про решту піклуємося ми.

Ми організуємо індивідуальні, весільні та ВІП-тури наземним, повітряним та морським транспортом.

Кірнас Рімма:

«Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома »

Звертаючись до даного фахівця, Ви можете вибрати туристичний відпочинок в таких країнах, як: Індія, Таїланд, Індонезія, В’єтнам, Мальдіви, Сейшели, Маврикій, США, Португалія, Хорватія, Чорногорія, Грузія, Греція, Танзанія (Занзібар), Кенія, Марокко , і інші країни Африки.

Авращенко Дар’я:

«Подорож як найбільша наука і серйозна наука, яка допомагає нам знову знайти себе»

Основні напрямки, на яких спеціалізується Дар’я: ОАЕ, Єгипет, Йорданія, Ізраїль, Андорра, Болгарія, Польща, Словаччина, Туреччина, Франція, Австрія, Швейцарія, Фінляндія, Домінікана, Куба, Мексика.

Марія Мініч:

«Часу зручного для відпустки не буває, так що найвірніше – йти, коли хочеться!»

Співпрацюючи з Марією, Ви зможете відкрити для себе подорожі в Скандинавські країни, Туніс, Туреччина, Греція, Таїланд, Китай, Філіппіни, Австралія, Іспанія, Чехія, Угорщина.

Багато туристичних агентств Києва пропонують свої послуги, але співпрацюючи з нами, Ви неодмінно отримаєте те, чого хочете насправді. Не пропустіть можливість побачити батьківщину мартіні, Чінзано і шоколаду. Насолоджуйтеся красою архітектурних будівель, мегаполісів, залитих сонцем білосніжних пляжів, морською водою смарагдового кольору, розкішними яхтами, рівними рядами виноградників і надзвичайної краси старовинними замками.

Приходьте – наш офіс працює в самому центрі Києва, на вулиці вул. Бульварно-Кудрявська, 34-Г.

Почастуємо вас кавою і все обговоримо.

Наші нагороди:

Консультанти

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for tutitamua needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 2, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Замовити тур
Нагору