Про нас - Тут и Там отдыхай
Туристична компанія «Тут і Там»

Комплексна організація туру – секрет успіху вашого відпочинку

Компанія «Тут і Там» – лідер серед туристичних агентств Києва. Ми надаємо послуги з оформлення турів більш десяти років. Пропонуємо клієнтам різні види відпочинку на будь-який смак: тури в ОАЕ, США, Японію, на різні острови, гірськолижні курорти всього світу, круїзні подорожі і багато іншого.

Спочатку проект «Тут і Там» був web-порталом, де розміщувалася найбільш цікава інформація про подорожі. У такому форматі ми існували шість років, поки не змінили орієнтир – на надання туристичних послуг. У цей період ми зібрали унікальні факти про світові держави, традиції місцевих жителів, архітектурні особливості мегаполісів, завдяки яким пізніше сформували індивідуальні тури для мандрівників.

Сьогодні «Тут і Там» – успішна компанія на ринку подорожей. Висококласний професійний штат туристичних менеджерів складається з шести чоловік, які володіють величезним досвідом по організації і проведенню найскладніших туристичних замовлень.

Ми продумаємо Ваш відпочинок до дрібниць на будь-якому етапі, починаючи від надання допомоги в оформленні візи, закінчуючи поверненням додому. Ми піклуємося про «своїх» туристів, надаючи такі послуги:

Оперативне оформлення необхідних документів;

Складання транспортних маршрутів;

Заселення в готельні номери;

Консультації щодо тарифів мобільного зв’язку;

Розробка екскурсійних програм.

Пропозиції від нас:

В «Тут і Там» піклуються про кожну категорію туристів. Ми підбираємо оптимальні пропозиції, як для сімейного відпочинку, молодіжного, так і для любителів усамітнення. Ви обираєте ціль, напрям і терміни поїздки – про решту піклуємося ми.

Ми організуємо індивідуальні, весільні та ВІП-тури наземним, повітряним та морським транспортом.

Тищенко Рімма:

«Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома »

Звертаючись до даного фахівця, Ви можете вибрати туристичний відпочинок в таких країнах, як: Індія, Таїланд, Індонезія, В’єтнам, Мальдіви, Сейшели, Маврикій, США, Португалія, Хорватія, Чорногорія, Грузія, Греція, Танзанія (Занзібар), Кенія, Марокко , і інші країни Африки.

Авращенко Дар’я:

«Подорож як найбільша наука і серйозна наука, яка допомагає нам знову знайти себе»

Основні напрямки, на яких спеціалізується Дар’я: ОАЕ, Єгипет, Йорданія, Ізраїль, Андорра, Болгарія, Польща, Словаччина, Туреччина, Франція, Австрія, Швейцарія, Фінляндія, Домінікана, Куба, Мексика.

Марія Мініч:

«Часу зручного для відпустки не буває, так що найвірніше – йти, коли хочеться!»

Співпрацюючи з Марією, Ви зможете відкрити для себе подорожі в Скандинавські країни, Туніс, Туреччина, Греція, Таїланд, Китай, Філіппіни, Австралія, Іспанія, Чехія, Угорщина.

Багато туристичних агентств Києва пропонують свої послуги, але співпрацюючи з нами, Ви неодмінно отримаєте те, чого хочете насправді. Не пропустіть можливість побачити батьківщину мартіні, Чінзано і шоколаду. Насолоджуйтеся красою архітектурних будівель, мегаполісів, залитих сонцем білосніжних пляжів, морською водою смарагдового кольору, розкішними яхтами, рівними рядами виноградників і надзвичайної краси старовинними замками.

Приходьте – наш офіс працює в самому центрі Києва, на вулиці вул. Бульварно-Кудрявська, 34-Г.

Почастуємо вас кавою і все обговоримо.

Наші нагороди:

Консультанти

Замовити тур
    Нагору