Туристична компанія «Тут і Там»
Комбінований тур до Танзанії – Сафарі + відпочинок на о. Занзібар
Танзанія

Сафарі в Національному парку Мікумі 3 дні / 2 ночі + відпочинок на о. Занзібар

Виліт з Києва 04.10.19 -8 днів

Проживання в MIKUMI WILDLIFE CAMP – Сафарі 2 ночі / 3 дні

Проживання в готелі 3 * на сніданках на о.Занзібар – 5 ночей / 6 днів

Вартість-від 1600 $ / чол при 2х місному розміщенні

Програма туру:

День 1
Після перельоту ви підете на поромі в процвітаючий тропічний мегаполіс Дар-ес-Салам, звідки вам буде надано трансфер в Національний парк Мікумі з ланч-боксом. По приїзду вас чекає сафарі на човні. Насолоджуйтесь кожною хвилиною, проведеної в повній гармонії з природою! На заході річка розкриє всі свої секрети. Це джерело життя парку, на сцені якого розгортається неймовірна гра в головній ролі зі слонами, дикими собаками, буйволами, бегемотами, крокодилами і фантастично гордими левами. Насолоджуйтеся красою свого оточення і погляньте на пишність палаючого вогняної кулі, яка вислизає, опускаючись за горизонт. Сафарі на човні залишить приголомшливе враження і, звичайно ж, безліч неперевершених фото для вашої сторінки в Instagram.

Ночівля: MIKUMI WILDLIFE CAMP

День 2
Вихори густого туману приховують наступаючий світанок. Перші промені сонця фарбують струмуюче по рівнині клаптева трав’яниста ковдра в ореол червонувато-коричневого кольору. Стадо зебр, впевнене в своєму камуфляжі в цю хижу годину, більше схоже на балерин з вирівняними головами і смугами, що зливаються в плавному русі. Запрошуємо вас досліджувати дике середовище проживання з мегафауни. Вас чекає повний день сафарі в Національному парку Мікумі з ланч боксом. Головною особливістю парку є заплава Мікумі, а також гірські хребти, які межують з парком з двох сторін. У заплаві переважають відкриті луки, які в кінцевому підсумку зливаються з лісом баобабів, що покриває нижні горби. Це чудове місце, щоб відобразити рідкісні види диких тварин.

Національний парк Мікумі займає площу 3230 кв. км. Під час сафарі велика ймовірність зустріти буйволів, антилоп гну, зебр, левів, слонів, бегемотів, павіанів, жирафів, бородавочников, водяних козлів. У парку також мешкають рептилії, в тому числі крокодили, ящірки і пітони. Якщо пощастить, ви подивитеся за чорними антилопами соболя, леопардом і дикою собакою, відомої як Африканська мисливська собака. У заповіднику зареєстровано понад 400 видів птахів, які дивним чином будуть нагадувати про себе, пурхаючи своїми крилами прямо у вас над головою.

Ночівля: MIKUMI WILDLIFE CAMP

День 3
Після сніданку – повернення в Дар-ес-Салаам і відправлення поромом на Занзібар. Відпочинок в обраному готелі

День 4-8 відпочинок на узбережжі, о.Занзібар

У вартість входить:

– Авіа
– паром з Занзібару і назад;
– трансфери;
– кемп протягом сафарі;
– сафарі-тури згідно з вашим маршрут;
– приватний сафарі-джип;
– професійний англомовний гід / водій;
– вхідні квитки в національні парки;
– 3-х разове харчування;

У вартість не входить:
– віза;
– страхування;
– чайові для гіда – ми рекомендуємо: 15-20 USD на день для гіда;
– будь-які інші екскурсії, які не вказані в маршруті.

Код туру – 1607.58Р

Замовити тур

Гарячі тури Подивитись все

Замовити тур
Нагору