На іспанському острові Майорка, вводять штрафи за вживання алкоголю на пляжі
Туристична компанія «Тут і Там»

Туристам на іспанському курорті Майорка з 1 квітня забороняється розпивання алкоголю в центральних і прибережних районах столиці Пальми, штраф за порушення складе до 3 тис. Євро, повідомляє BBC.

Як зазначає BBC, з барів в прибережних районах курорту зникнуть такі акції, як, наприклад, “два келихи за ціною одного” і “щасливі години”. Зараз на Майорці вже діє ряд правил: заборонені барні тури, продаж алкоголю на винос з опівночі до восьмої ранку, розпивання алкоголю на вулиці, ходіння топлес і публічний секс. Мінімальний штраф за порушення складе 100 євро, ходіння топлес обійдеться в 3 тис. Євро.

За даними міністерства туризму Балеарських островів, найбільш проблемними курортами в плані алкоголю і антисоціальної поведінки є пляж Плайя-де-Пальма і курорт Магалуф в 18 км на північний захід від міста.

“Місцеві жителі роками скаржилися на шум і бруд від туристів, які напиваються до нестями і бешкетують на вулицях курорту. Туризм складає 42% ВВП Балеарських островів, в даний час ми плануємо переорієнтуватися на більш якісних гостей – з достатком, з розумінням норм поведінки”, – цитує портал прес-секретаря міністерства Олександру Уілмс.

Замовити тур

Замовити тур
    Нагору