Актуалні правила перетину кордону ОАЕ – Тут и Там отдыхай
Туристична компанія «Тут і Там»

Актуальні правила перетину кордону ОАЕ

Для прихильників відпочинку в ОАЕ пропонуємо ознайомитися з актуальними правилами в’їзду до країни 

 Перед прибуттям в ОАЕ туристам необхідно заповнити електронну форму декларації про стан здоров’я (Health Declaration E-form).
 Для підтвердження відсутності вірусу треба мати з собою результати тесту на COVID-19, зданий не більш ніж за чотири доби (96 годин) до вильоту.
 Всі туристи повинні мати діючий поліс міжнародного медичного страхування (International Health Insurance), що діє на території ОАЕ та передбачає лікування від COVID-19 (покриває всі витрати, пов’язані з діагностуванням, лікуванням, карантином та пр.).
 Авіакомпанії мають право відмовити у реєстрації на рейс пасажирам з симптомами COVID-19.
 По прильоту всім туристам потрібно скачати та встановити додаток COVID19-DXB та зареєструватися у ньому для завантаження та зберігання результатів тесту на Covid-19) та можливого спілкування у подальшому з органами охорони здоров’я ОАЕ.
 В аеропорту всі туристи проходитимуть через теплові екрани. Також вибірково проводиться безкоштовне тестування на COVID-19. При позитивному результаті туристи будуть ізольовані на 14 днів у спеціально визначених установах, а всі витрати, пов’язані з тестуванням, діагностуванням, лікуванням, карантином та пр. проводяться за власний рахунок туриста.
 В ОАЕ всі повинні суворо дотримуватися правил фізичного дистанціювання та постійно використовувати маски для обличчя.


❗️ В’їзд в емірат Абу-Дабі з емірату Дубай можливий за умови наявності негативного теста на коронавірус (результат якого отримано не більше, ніж 48 годин до в’їзду).

Згідно списку МОЗ України щодо кількості активних випадків COVID-19 ОАЕ входять до «червоної зони», що передбачає по поверненню в Україну 14-денну самоізоляцію або здачу тесту на COVID-19.

 

Замовити тур

Замовити тур
    Нагору