Автобусний тур до Великобританії – Тут и Там отдыхай
Туристична компанія «Тут і Там»
Автобусний тур до Великобританії
Великобританія

Гранд тур до Великобританії

Дати:  30.04 або 26.06 на 12 днів

Вартість 530 евро за одну людину при 2-3 місному розміщенні

Країни:  Англія, Бельгія, Німеччина, Голландія

Маршрут:  Київ – Пшемисль – Лейпциг – Амстердам – ​​Заансе Сханс і Волендам – ​​Ньюкасл – Едінбург – Гласгоу ​​- Ліверпуль – Честер – Оксфорд – Лондон – Вестмінстер – Брюссель – Мейсен- Пшемисль – Київ

День № 1.

Вранці виїзд з Києва в Пшемисль поїздом. Переїзд у Вроцлав. Переїзд на нічліг.

 

День № 2.

Сніданок в готелі. Переїзд в Німеччину. Екскурсія по самому музичному місту Німеччини ЛЕЙПЦИГ: Саме в Лейпцигу в 1409 році був відкритий другий університет у Німеччині Alma Mater Lipsiensis. З кінця 15-го століття він був оголошений ярмарковим містом і перетворився в головну торгову площу для східної і західної Європи. 24 грудня 1701 року, якраз під Різдво, майже 700 ліхтарів були запалені вперше в цьому місті, за образом і подобою Амстердама. У 1871 році був проголошений Перший Рейх і вже в 1879 році в Лейпцигу був відкритий головний Імперський суд. Під час екскурсії Ви побачите:

Будинок-музей Мендельсона, Музей Runden Ecke, музей, де можна познайомитися з методами роботи німецької розвідки Штазі. Стару ратушу, з балкона якої сурмачі по неділях виконують гімн Лейпцига. Ринкову площу, Готичну церкву Св. Томаса і церква Святого Томи, Храм, де похований прах Йоганна Себастьяна Баха, і де досі виступає Томанер-хор. Красиву площу — Аугустусплац. Церква Св. Миколая. Альті Вааге, саме в цій будівлі, в період розквіту Лейпцизького ярмарку зважували всі товари, що привозяться торговцями. Ресторан «Льох Ауербаха» — легендарний ресторан, в якому відбувається дія п’єси Гете «Фауст». Красива будівля Комерц Банку, Будівля університету Лейпцига і багато іншого. Вдень переїзд в сторону Голландії. Переїзд на нічліг.

 

День № 3.

Сніданок в готелі. Переїзд в Амстердам. Екскурсія по АМСТЕРДАМУ — столиця, «місто контрастів», місто багатонаціональної культури та кухні. Канали, вузькі вулички, типові голландські будинку, кафешопи, Вулиця Червоних ліхтарів, алмази, музеї… Центральний ж.д. вокзал, вулиця Дамрак і біржа Берлаге, площа Дам, Національний монумент, Королівський палац, Нова церква, музей Мадам Тюссо, Калверстраат, дворик Бегінок, Амстердамський Історичний музей, квітковий ринок, Монетна башта, площа Рембрадта, синій і Худий міст, ермітаж на Амстела, Ватерлоо плейн, будинок Рембрандта, Пинтохаус, Південна церква, Стара церква, Вежа плачу, стара Вагова, Квартал Червоних ліхтарів, церква Святого Миколая і не тільки… Вільний час по можливості.

Найсміливіших запрошуємо на вечірню екскурсійну програму «ПІД ЧЕРВОНИМ СВІТЛОМ АМСТЕРДАМА…»: Мабуть, одна з найголовніших визначних пам’яток Амстердама, яка приваблює сюди сотні тисяч туристів щорічно — це вулиці червоних ліхтарів. Переплетення вузьких вулиць в самому центрі європейської столиці, заповнених червоним світлом, що ллється з вітрин, де стоять, пропонуючи свої послуги, жінки або багатозначно мовчать задернутые штори. Легалізований порок перетворений в туристичний атракціон, але зберіг при цьому своє пряме призначення — такого не побачиш, мабуть, більше ніде. На вулицях кварталу «Де Валлен» розташовано близько 300 невеликих однокімнатних приміщень, які орендують «дами…і не тільки». Дівчат можна побачити через вікна або двері з скла – саме вони і висвітлюються червоним світлом (дод. 15 євро). Нічліг.

 

День № 4.

Сніданок в готелі. Для бажаючих поїздка в «минуле», екскурсія «СПРАВЖНЯ ГОЛЛАНДІЯ: ЗААНСЕ – СХАНС І ВОЛЕНДАМ»: (поїздка з екскурсією 35 євро) тут Ви зможете відчути справжній дух голландських промислів, побачити млини, які ведуть свою історію з сімнадцятого століття. Село ЗААНСЕ — СХАНС — рукотворний пам’ятник вітряним млинам. Шість справжніх млинів стоять і функціонують на річці Заан. Ви побачите маслодавильню, де отримують масло лляного насіння і арахісу. Млин під назвою «Кішка», перемелює природні матеріали для фарб і виготовляє порох. Є млин — лісопильня, а ще одна переробляє гірчичне насіння і виробляє популярну заанську гірчицю. Після огляду млинів ми відвідаємо сироварню, де виробляють легендарний і, разом з тим, цілком доступний сир «Гауда». Ви побачите, як його виготовляють, а також зможете відразу скуштувати і придбати головний голландський продукт! Вас не залишить байдужим і майстерня з виточками дерев’яних черевиків — кломпів. Ви зможете їх приміряти та купити, а потім прогулятися в них по селу! Рибальське містечко ВОЛЕНДАМ зустріне нас сотнями катерів і човнів, шхун і яхт з білими і помаранчевими вітрилами на якорі в волендамской бухті. Ми прогуляємося по акуратному, маленькому, але самодостатнього містечку, з фірмовими зеленими дерев’яними хатками, крихітними каналами та безліччю рибних ресторанів, де ви скуштуєте вугра. 15:30 посадка на пором і відправлення в ВЕЛИКОБРИТАНІЮ. Розміщення в каютах обраного класу. Можливий вечеря на борту (доплата). Працюють магазини DUTY FREE. Розважальна програма на борту.

 

День № 5.

09:15 ранку прибуття в НЬЮКАСЛ. Переїзд до Столиці Шотландії – ЕДИНБУРЗІ. По цьому місту можна бродити нескінченно. Від нього ніколи не втомлюєшся, до нього неможливо звикнути… Всесвітньо відома Единбурзька Фортеця надійно оберігає регалії Шотландської Корони і знаменитий Камінь Долі. У королівській резиденції Холіруд Хауз ви побачите Діамантовий Орден Чортополоху, а в грандіозному Соборі Святого Джайлза відвідайте Каплицю лицарів цього древнього шотландського Ордена. Ми пройдемо по Роял Майл, Королівської Милі, вулиці, яка зберігає привабливий і містичний дух Середньовіччя. Ви побачите Колодязь відьом і місце публічних страт. Ви побачите і дізнаєтеся що таке Меркат Крос і чому міфічний Білий Єдиноріг — символ Шотландії. Ми пройдемо вузькими, гучним провулках-коридорами «клоузам». Ви побачите Единбурзький університет 16 століття і пізнаєте таємниці його медцинского коледжу, біржу і замуровану під нею вулицю, познайомитеся з Боббі — «золотим носом» і Королем в колготках. Ви побачите місце народження Гаррі Поттера, полюбуютесь «Сідлом Артура». Ми запрошуємо вас на Грассмаркет з його історичними пабами. Ми піднімемося на Калтонский пагорб, з якого відкривається приголомшливий вид на Старе і Нове Місто. Я проведу вас «дорогою каноніків» — Канонгейтом і ви побачите руїни абатства 12 століття. Ми заглянемо в «Дворик білого коня». Ми простежимо історію зльоту і падіння королеви шотландців Марії Стюарт. Ви побачите Палац, у якому відбулися найдраматичніші події її життя. І Старий і Новий місто — унікальні. Сказати, що Единбург гарний — не сказати нічого. Він вражає, заворожує, будить уяву, народжує творчу фантазію. Далі нас чекає сусідній ГЛАСГОУ. Глазго — місто, спрямоване в майбутнє, але дбайливо зберігає своє минуле. Це місто, в якому новаторські рішення сучасної архітектури мирно сусідять із традиційним стилем вікторіанської епохи. Минуле Глазго справді було великим — друге місто імперії — так називали в Глазго правління королеви Вікторії. Під час нашої екскурсії ми оглянемо готичну стрункість старовинного Глазговского університету, такого старовинного, що було потрібно спеціальний дозвіл Папи Римського, щоб його відкрити. Ми відвідаємо Глазговский Кафедральний собор, названий на честь засновника міста. Пройдемося по пишному і величному «Купецького кварталу» вікторіанської епохи. Не ми обійдемо увагою і два знаменитих стадіону, що належать двом головним шотландським футбольним командам — Glasgow Rangers and Celtic Glasgow. Панорама мостів через річку Клайд залишить незабутнє враження, адже кожен міст унікальний і має своє прізвисько (вартість обслуговування: екскурсія + трансфери 45 євро за 2 міста)

 

День № 6.

Сніданок в готелі. ЛІВЕРПУЛЬ. Чи знаєте ви, що Ліверпуль — не тільки Бітлз? (Але про них теж піде мова). З 2008 року місто був оголошений столицею культури Євросоюзу і в даний час утримує друге місце у Великобританії за кількістю музеїв і галерей. Від міста-порту — до сучасного мегаполісу, відомого футбольними клубами, музичними фестивалями, багатими історичними традиціями і музеями. Ви побачите і полюбите це місто разом зі мною. В екскурсію входить відвідування двох соборів, церемоніального палацу, Чайна-тауна, пабу, де співали Бітлз.Ми відвідаємо паби, що входять до списку історичної спадщини країни, один з яких, на думку Дмитра Крилова, є найкращим в Великобританії.  Ви дізнаєтеся, що таке «скаус» і з чим його їдять в буквальному і переносному сенсі.  Чому жителі міста називають себе ліверпудліанцамі, а більшість англійців називають їх скаусерамі.  Пропонуємо поїздку в СТОЛИЦЮ – графстві Чешир!  Місто ЧЕСТЕР Старовинне місто, заснований римлянами, об’єкт територіальних суперечок і битв між англійцями і валлійцями, одна з важливих точок громадянської війни, місто, окруженнний середньовічними стінами, розташований всього в 40 хвилинах від Ліверпуля, а здається в тисячі років простору і часу … Честер –  столиця Чешира.  Собор Честера відображає багатовікову історію боротьби католицтва і протестантства.  Місто зберіг традиції і архітектуру століть.  Чеширський кіт родом з цього графства і ви дізнаєтеся чому.  Ви пройдетеся по фортечних стін і дізнаєтесь про історію кожної вежі, прогуляєтеся по вулицях тюдоровской епохи, за старовинними пабах і крихітним ресторанам з британської кухнею модерн.  Ви побачите різні мости через річку Ді, по якій колись римляни прийшли в місто, дізнаєтеся історію старовинного пабу часів громадянської війни між роялістами і парламентом і можете випити чашечку чаю в класичних вікторіанських чайних кімнатах, яких в Честері несподівано багато.  (Вартість обслуговування: екскурсія + трансфери 45 євро за 2 міста) Переїзд на нічліг.

День № 7.

Сніданок в готелі. ОКСФОРД. Немає такого місця більше на Землі, де була б така велика концентрація Божого духа, культу знань і подяк! Ви дізнаєтеся витоки освіти міста, познайомитеся з міфами і легендами Оксфорда. Ця екскурсія дасть Вам загальне уявлення про унікальність найважливішого освітнього місця світу. Ви побачите всі центральні пам’ятки університету і міста. Дізнаєтеся і відвідайте місця натхнення Толкіна, К. Льюїса, Д. Свіфта, Голсуорсі, Шеллі… А ще 27 британських прем’єр-міністра вийшли з цієї колиски наукової думки. Тут починали творити великі архітектори Британії! За бажанням ми можемо відвідати 1-2 коледжу (оплата за вхід у коледжі проводиться на місці, додатково). У Вас будуть чудові знімки з видами «серця університету», знаменитого Крайст Чердж, місць, пов’язаних з видатними іменами в історії людства, куточків «Аліси в країні чудес», Гаррі Поттера, персонажів хронік Нарнії. Цей екскурс в історію не залишить Вас байдужим і зачарує Вас оксфордської величністю. (вартість обслуговування: екскурсія + трансфери 30 євро). Нарешті ми їдемо в ЛОНДОН. Ми почнемо знайомство з незвичайної екскурсії: «ЛОНДОН У ВОГНЯХ З ПІДЙОМОМ НА ОГЛЯДОВИЙ МАЙДАНЧИК З БАРОМ – МІСТО З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ» Для того, щоб отримати найбільш повне враження і мабуть краще сказати, відчуття від міста, необхідно його побачити ввечері, так само, як і вдень. Лондон зовсім перетворюється ввечері! Як можна не побачити знаменитий Біг-Бен при світлі вогнів? Наш відомий вже всьому світу » Лондонське око». Інша візитна картка Лондона, Тауерський міст, теж незабутній, і мабуть, найбільш красивий, ввечері. Ми з Вами побачимо багато й інших мостів і будівель, кожен зі своєю історією (вечірня програма по місту 15 євро). За побажанням, ми можемо покататися на кораблику, за вечірньою Темзі (доплата). Обов’язково відвідайте один з ПАБІВ міста для дегустації цього еля.

 

День № 8.

Сніданок в готелі. ЛОНДОН. Сьогодні нас чекає повноцінне знайомство. Лондон — головна столиця світу і самий відвідуваний туристичний місто світу. Ми побачимо головний фінансовий центр світу, перший справжній Парламент світу, Бі-Бі-Сі, Скотленд-Ярд, всесвітньо відомі розвідки МІ5 і МИ6, самі знамениті універмаги світу. Жодне місто світу не має стільки різноманітних супер-музеїв і кращих університетів! Ви побачите Трафальгарську Площу і Національну Галерею, Пікаділлі і Букінгемський палац, Вестмінстерське Абатство і Будівлю Британського парламенту. Ви побачите самий відомий собор Лондона — собор Святого Павла, проедитесь за Лондонським Сіті з його Біржею і музеєм Англійського Банку, особисто переконавшись, наскільки еклектичний і контрастний цей район міста. Далі нас чекає цікавий об’єкт в Лондоні: ТАУЕР……. Запрошуємо в Королівську Фортецю Тауер, де стіни дихають майже тисячолітньою історією. Колишній Королівським палацом, сховищем Королівських Скарбів, арсеналом, семизірковий в’язницею для особливо важливих персон, зоопарком, монетним двором, обсерваторією, Тауер, безумовно, гідний відвідування. Він все ще належить королеві і є символом монархії. Тауер охороняється Йоменамі — королівськими лейб-гвардійцями, більш відомими як Бифиторы. А допомагають їм Ворони, яких наймає і оплачує Британський уряд. Ми подивимося на королівські коронаційні регалії і на Зелену Галявину, де стратили трьох англійських Королев. В охоронюваних сейфах з Королівськими Регаліями ми помилуємося серед інших історичних коштовностей на другий найбільший низький діамант у світі Каллінен. I вагою 530 каратів, прикрашає Королевскоий скіпетр, а також на самий історично знаменитий діамант світу — Кохінор, що знаходиться в платинової короні Королеви-Матері Єлизавети, дочка якої Єлизавета II нині царює вже майже 65 років. (доплата 25 євро + вхідний квиток). Ночівля в готелі.

 

День № 9.

Сніданок в готелі. Сьогодні нас чекає ВЕСТМІНСТЕР — Вестмінстерське Абатство, місце Коронації 38 Монархів. Об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: Головна Королівська церква з 1066 року свідчила 38 Коронацій монархів. У цій церкві у 1947 році вінчалися нинішня Королева Єлизавета II і Принц Філіп, Герцог Единбурзький. Тут недавно одружилися Принц Вільям і Кейт Міддлтон. У 1997 році в Абатстві відспівували тіло Принцеси Діани, а в 2002 році — Королеви Матері. Абатство до XIX століття було традиційним місцем поховання Монархів. Тут також знаходиться усипальниця величезної кількості чудових людей країни, серед яких: Ісаак Ньютон, батько ядерної фізики Ернест Резерфорд, Джеймс Максвелл (відкрив електромагнітні хвилі; не випадково велика Британія — Батьківщина перших мобільних операторів світу), Чарльз Дарвін, мандрівник Девід Лівінгстон, композитор Гендель, письменники Редьярд Кіплінг і Чарльз Діккенс, батько фортепіано Муцио Клементі, багато державні діячі і т. д. і т. п. Ніде в світі Ви не побачите такої кількості пам’ятників і такого розмаїття скульптурних стилів (доплата 20 євро + вхідний квиток). Вільний час в центрі міста. Увечері переїзд в порт і переправа (2 години) до Франції. Розміщення в готелі пізніше.

 

День № 10.

Сніданок в готелі. БРЮССЕЛЬ: Невеликий переїзд в Брюссель. Оглядова екскурсія, прогулянка по центру БРЮССЕЛЯ: пішохідна екскурсія по місту: вулички рибних ресторанів, площа Гроте Маркт з чудовим будівлею ратуші, будинки гільдій, Гран Плас, Маннекен Піс, галерея Шоколадних крамниць…криті торгові павільйони. Виставка Пива!!! І його дегустація (доп). Переїзд в готель на території Німеччини.

 

День № 11.

Сніданок в готелі. МЕЙССЕН (20 євро/15 євро). Екскурсія по місту: невеликий старовинний, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, тільки не фарфоровий, а як ніби зійшов з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби та її притоки Трибиш. Це місто як з казки: ріка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відомий завдяки майсенскому порцеляні, першому порцеляні Європи з 1709 року. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розпису та візерунки, які донині є маркою саксонського фарфору. Під час екскурсії ви відвідаєте Ринкову площу, Фрауенкірхе, Домський собор (XIII – XV століття), а також замок Саксонських курфюстів Альбрехтбург — середньовічний замок XV століття, прекрасний представник пізньої готики. Звідси відкривається чудова панорама на Ельбу і все місто.

Подорож в САКСОНСЬКУ ШВЕЙЦАРІЮ – ПЕЙЗАЖНУ ГАЛЕРЕЮ ДОЛИНИ ЕЛЬБИ (35 євро): Розташовані між двома невеликими курортними містечками Ратенов і Введено скелі Бастай підносяться над Ельбою на висоту майже 200 метрів. Цей гірський район – чудова оглядова площадка, з якої зручно розглядати весь регіон під назвою Саксонська Швейцарія. Головним атракціоном» в скелях вважається міст, перекинутий через стометровое ущелині. У 1824 році його зробили з дерева, але вже через 30 років замінили дерево на пісковик. Міст має статус архітектурно-історичного пам’ятника, який охороняється державою. Саме під час цієї захоплюючої екскурсії ви отримаєте по-справжньому запаморочливі враження і зробите незабутню фото сесію!

Переїзд на нічліг. Розміщення в готелі.

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА У ЦЕЙ ДЕНЬ МОЖЕ БУТИ ВИКОНАНЕ В ІНШОМУ ПОРЯДКУ!Переїзд на нічліг.

 

День № 12

Сніданок в готелі. Переїзд з Пшемисля до Києва потягом.

 

У ВАРТІСТЬ  ВКЛЮЧЕНО:

розміщення в готелі зі сніданком;

екскурсійне і автобусне обслуговування по програмі;

проїзд в комфортабельному автобусі;

проживання на поромі в 4х місцевої каюті (без харчування);

групова медична страховка.

 

Додатково оплачуються:

особисті витрати;

екскурсії;

ж / д проїзд Київ – Пшемисль – Київ;

консульський та візовий збори – 170 євро (вартість може змінюватися в залежності від курсу)

Замовити тур

Гарячі тури Подивитись все

Замовити тур
    Нагору