Спецпропозиція тур до Европи (Нідерланди, Німеччина) — Тут и Там отдыхай
Туристическая компания «Тут и Там»
Спецпропозиція тур до Европи (Нідерланди, Німеччина)
Австрия

Екскурсійний тур до Европи (Нідерланди, Німеччина)

Виїзд зі Львова (автобусний тур)

Дата туру: 18.02.18

Тривалість: 7 днів

Ціна туру 266 €

                  День 1. Львів — Вроцлав

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Переїзд по териториії Польщі. При наявності часу рекомендуємо відвідати Вроцлав (16Є/10Є) — легендарну колиску Польщі! Екскурсія «Священна квітка Європи» — вважається одним з найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

                   День 2. Берлін — Потсдам

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини. Оглядова екскурсія «Одкровення Берліну» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму …
У вільний час є можливість відвідати:
екскурсію «Зачарований Берлін» (23€/18€).
автобусну екскурсію «Берлін крізь часи» (26€/21€)  Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський кафедральний собор, колона Перемоги, і — візитна картка Берліна — Бранденбурзькі ворота.
музей Пергамон (26€+вх.квиток) — архітектурні шедеври Стародавнього світу: знамениті ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку — і всі ці скарби в оригіналі! Переїзд по території Німеччини. Поселення і ночівля в готелі на території Нідерландів

                     День 3. Амстердам — Волендам — Заансе Сханс

Сніданок. Переїзд в дивовижну та неповторну Голландію, яка вабить до себе мрійників зі всього світу. Вітряки, безкінечні канали, дерев’яні черевики, рибальські капелюхи і квіти — найбільша «маленька» країна. Приїзд в столицю — Амстердам — коштовний камінь в короні голландських королів! Оглядова екскурсія по місту — «Скарби минулого і теперішнього» — старі «вигнуті» будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій — вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Рекомендуємо: прогулянку по мальовничим каналам «Лабіринтами Амстелу» (16 €).
Місцеві жителі кажуть «Хто не бачив провінції — той не бачив Голландії»! Запрошуємо «По «глибинці» Голландії»! (38€/30€). Фольклорне село вітряних млинів -Заансе Сханс і рибальське селище — Волендам — це дві перлини Північної Голландії. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П’ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах — це життя!

                 День 4. Амстердам — Гаага — Делфт — Кекенхоф

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати:
відвідати парк квіткової розкоші — «Кекенхоф» (28€+ вх.білет) — одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти!!! Квіти всюди — на клумбах, в павільйонах і оранжереях, і навіть на оточуючих парк полях. І все — таки це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути п’янкий аромат квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! (в програмі туру в період з 23.03.18 до 21.05.18)
екскурсію «По перлинам Голландії» (38€/30€).  «Місто принців — Делфт»: палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів і, звичайно, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста — найкрасивіша в країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Делфт, атмосферу 15-16 століть: Східні ворота, фабрика блакитного фарфору, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвінниці розміщується усипальниця Нідерландської Королівської сім’ї — сама історія Нідерландів говорить тут з нами… далі на прийом до королеви в «місто королівського двору — Гаагу» — політична столиця Нідерландів, «місто — резиденція», королеви Беатрікс Оранської-Нассау. Гордістю і славою міста, є Вайвер — водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги … Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження … Хочете побачити всю Голландію за годину? Пропонуємо відвідати дивовижний парк «Madurodam» — Голландія в мініатюрі (18Є). Це найменше «місто» в країні, варто десь в Голандії з’явитись якій-небуть архітектурній новинці, як її копія, зменшена в 25 разів, виростає тут. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а дорослі побачать Нідерланди з висоти … Вільний час. Ночівля на території Нідерландів.

                     День 5. Брюссель — Утрехт

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо на вибір:
«Яскраві фарби Голландії — замок Де Хаар і місто Утрехт» (30€/23€)! Шедевр Середньовіччя в серці Нідерландів — замок де Хаар (зовнішній огляд)! Захоплення ось що почуваєш, потрапивши сюди… Казковий замок з круглими башточками по кутах, оточений водою і чарівними садами. Безперечно, це один з найрозкішніших замків в Нідерландах!!! Далі ми відвідаємо резиденцію архієпископа Нідерландів — місто Утрехт: ратуша, старовинний університет, мальовничі квартали, середньовічний кафедральний собор Домкерк — «візитна картка» і серце міста з найвищим у Нідерландах шпилем (112 м)!
екскурсію «Історія краси — Брюссель» (52€/38€) — історія, яка творилася століттями. Симфонія тріумфуючого блиску панує в районі Європарламенту з просторими парками і вулицями, на площі біля королівського палацу, в міській Ратуші, а також одні з найкрасивіших площ Європи — Гранд Платс. Вдень площа нагадує театр квіткового ринку, а ввечері — п’єсу гарного кохання і захоплення! Ми познайомимося з історією минулого і сьогодення знаменитого Палацу Правосуддя, який є самою грандіозною будівлею в Європі, Національною Базилікою Святого Серця, а головне, ми зможемо відчути добродушний і веселий характер бельгійців, недаремно одним із символів цього міста є знаменита бронзова скульптура — фонтан «Манекен Піс»! Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

                     День 6. Гарц — Вернигероде — Гослар

Сніданок. Переїзд в казковий край «Загадковий Харц», тут можна зустріти Червону Шапочку, Кота в чоботях, Білосніжку і замок Сплячої Красуні, стати гостем Вальпургієвої ночі. Нас чекає святковий і ошатний, чарівний життєрадісний, вічно «молодий» місто Вернігероде називають «фахверковим діамантом» через безліч казкових будівель: фахверкові квартали, західна брама, Ратуша, ринкова площа — все як у казці … Вільний час для прогулянок по казці…
У вільний час рекомендуємо «Перлина Харца — Гослар» (33€/26€) — старовинне місто з середньовічним замком, резиденцією кайзера. Гуляючи по його вулицях, важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або, принаймні, по величезній декорації з затишними фахверковими будинками, віковою бруківкою, загадковими погребами… Місце чарівне, стільки краси, зібраної в одному місці дуже дивує. Старовинні вікна широко розкритими очима здивовано дивляться на сучасний світ. І запрошують нас в загадки часу й людських доль… Переїзд в Польщу. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

                       День 7. Львів — Краків

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Польщі.
При наявності часу рекомендуємо відвідати королівське місто — Краків (16Є/10Є). Найстаріша частина міста — Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи — Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі — торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам’ять про проведені тут хвилини … У вільний час запрошуємо скуштувати «Ласощі польських королів» (23 € / 16Є) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод повідає таємницю пивоваріння, покаже, де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороший вечеря з келихом пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий …
Повернення в Україну. Перетин кордону.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». 00:00 Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс — оплачується додатково)
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;

Заказать тур

Горящие туры посмотреть все

Заказать тур
    Наверх